Nasze marki produktowe

W 2004 r. zdecydowaliśmy się na wprowadzenie własnych marek produktowych. Specyfika rynku oraz dalsza rosnąca personalizacja produktów spowodowała systematyczne tworzenie nowych. Dziś firma Domex posiada 7 marek głównych, wśród których postępuje ciągły nieustanny rozwój asortymentowy i jakościowy.

Paralaksa tła

Pucuś

Marka, która obejmuje największą część asortymentu. Produkty “Pucuś” to najszybciej rotujące artykuły w gospodarstwie domowym, m.in. worki na śmieci, woreczki śniadaniowe, wszelkiego rodzaju plastikowe produkty codziennego użytku stosowane w kuchni i łazience, takie jak pojemniki, miski, wiadra, a także szeroka gama artykułów do sprzątania. Produkty wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Charakteryzuje je oryginalność wzorów i ciekawa kolorystyka.

Paralaksa tła

Smart Kitchen

Produkty tej marki skierowane są do miłośników kuchni. Linia produktów "Baking" obejmuje wszelkie produkty przeznaczone do pieczenia. Linia "Cooking" to wszystkie artykuły stworzone z myślą o gotowaniu. Linia "Smart Kitchen Glass" obejmuje wszelkie szklane artykuły niezbędne w naszych kuchniach, a "Smart Kitchen Design" to pozostałe artykuły, dzięki którym pomieszczenia kuchni stają się po prostu piękniejsze, a gotowanie jeszcze przyjemniejsze.

“Smart Kitchen” to innowacyjne rozwiązania, nowoczesny design oraz wysoka jakość w dobrej cenie. Różnorodność form i kolorów produktów tej marki sprawia, że pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

Paralaksa tła

Garden Life

Marka, która powstała z myślą o osobach żyjących w harmonii z naturą i lubiących spędzać czas w zaciszu domowego ogródka. W jej skład wchodzą przede wszystkim wygodne i funkcjonalne produkty pomocne w każdym ogrodzie, m. in. doniczki, konewki, opryskiwacze lampy i pochodnie ogrodowe oraz wiele innych.

Paralaksa tła

Grill time

To grupa produktów polecanych na każdego grilla i spożywanie posiłków na łonie natury. Pod tą marką znajdują się naczynia i sztućce jednorazowe, patyczki do szaszłyków, wykałaczki oraz różnego rodzaju rozpałki i oleje.

Paralaksa tła

Domowa spiżarnia

Marka, w skład której wchodzą produkty sezonowe, przeznaczone do domowego wyrobu przetworów. To przede wszystkim słoiki i wieczka, gumy i sprężyny, drylownice i sokowniki, ale także artykuły do domowego wyrobu win, czyli gąsiory i szklane butelki. Z roku na rok produkty tej marki cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, dlatego też corocznie poszerzamy ofertę o nowe, oryginalne wzory i kształty.

Paralaksa tła

Regalo Design

Marka określająca akcesoria ozdobne i upominkowe, dzięki którym możemy sprawić, że wnętrza naszych domów staną się bardziej funkcjonalne i przytulne, a na twarzach bliskich pojawi się uśmiech. Pod tą nazwą kryją się m. in.: świeczki i świeczniki, kominki do olejków zapachowych i olejki, kufry i skrzynie drewniane, dekoracyjne wyroby wiklinowe, ozdobne wyroby z zakresu metaloplastyki, takie jak kwietniki czy wieszaki oraz różnego rodzaju artykuły upominkowe, m. in.: skarbonki metalowe i ceramiczne, ozdobne puszki, ozdobne torebki papierowe i pudełka, albumy oraz ramki do zdjęć, zegary i różnego rodzaju figury dekoracyjne.

Paralaksa tła

Emalia

Marka, w skład której wchodzą wyroby skierowane dla miłośników tradycji. Tworzą ją emaliowane artykuły gospodarstwa domowego, tj.: garnki, rondle, brytfanny, kubki, cedzaki oraz czajniki, które pozwolą nam odkryć na nowo urok i elegancję kuchni z dawnych lat.